
Művészek a Heti Betevőért
Jótékonysági aukció és kiállítás a Godot Kortárs Művészeti Intézetben. Mert „Mindenkinek jár egy igazi, tartalmas ebéd. Legalább hetente egyszer”.
Kortárs művészek közreműködésével megvalósuló széles körű összefogásnak köszönhetően hatodik alkalommal rendezik meg a Művészek a Heti Betevőért jótékonysági aukciót. Idén 78 alkotó ajánlotta fel 120 munkáját. Az online licitből származó bevétel összegét ezúttal is teljes egészében rászoruló emberek támogatására fordítják.
Az alkotások a Godot Institute of Contemporary Art/Godot Kortárs Művészeti Intézetben tekinthetők meg október 30-ától november 6-áig, hétköznap 14 és 18:30, hétvégén és ünnepnapon 11 és 18:30 óra között. Cím: 1036 Budapest, Fényes Adolf u. 21.
Kattints és licitálj! https://aukcio.hetibetevo.hu/
További információk a Heti Betevő Facebook-oldalán.
Szenvedélyesen szeretjük a kultúrát, a művészeteket és a stratégiai gondolkodást. Ez ingyen van. A lapkiadás és az online magazin működtetése azonban pénzbe kerül. Kérjük, ha teheti, támogassa az Art is Business hiánypótló munkáját!
2025 decemberében jelentetjük meg A mecenatúra 125 éve 1900-tól napjainkig című kiadványunkat.
Támogassa a kiadvány létrejöttét, legyen Ön is mecénás!